"Życie nie jest niczym innym, jak tylko wiecznym zmaganiem się z sobą samym i nie zakwita inaczej, jak tylko za cenę cierpienia.
Dotrzymuj zawsze towarzystwa Panu Jezusowi w Ogrodzie Oliwnym, a On będzie umiał wzmocnić cię w godzinach udręk, które nadejdą."
Święty Ojciec Pio z Pietrelciny
Copyright @ 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone www.nzoz.o-pio.pl
PRAWA AUTORSKIE
ZASTRZEŻENIA
NZOZ Stacja Pielęgniarstwa Rodzinnego Ojca Pio informuje, że wyłączne prawa autorskie do strony dostępnej pod adresem internetowym http://www.nzoz.o-pio.pl należą do autora serwisu, którym jest NZOZ Stacja Pielęgniarstwa Rodzinnego Ojca Pio z siedzibą w Świdnicy przy ul. Przyjaźni 2, woj. dolnośląskie.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako:
"ZEZWOLENIE NA KOPIOWANIE".
Prawa autorskie związane z serwisem podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz. U. Z 1994r. Nr 24 Poz.83 ze zmianami).

NZOZ Ojca Pio informuje, iż zgodnie z Ustawą, strona www.nzoz.o-pio.pl zawiera treści, grafikę, sposób prezentowania informacji, które są chronione prawem, a także wszelkie inne dokumenty publikowane na ww. stronie.
Żadne informacje ze strony www.nzoz.o-pio.pl nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane, przetwarzane, wykorzystywane, publikowane w Internecie i innych mediach w żadnej formie, bez zgody właściciela serwisu www.nzoz.o-pio.pl.